Цитата дня

Без прагнення до наукової роботи вчитель неминуче підпадає під владу трьох педагогічних демонів: механічності, рутинності, банальності. Він дерев’яніє, кам’яніє, опускається.
А. Дістервег

11 лютого 2012 р.

Як завантажити відео з YouTube


YouTube надає користувачам цього сервісу можливість завантажувати відео та переглядати його в режимі офлайн. Завантажувати відео з YouTube для офлайнового перегляду можна за допомогою ряду сторонніх засобів  і плагінів для браузера. Є також ряд спеціальних сайтів, які можуть завантажувати відео з YouTube.  Один із таких сайтів - "SaveFrom.net". Щоб скористатися цим сайтом, в адресу відео потрібно додати дві літери «ss»Наприклад, унікальне відео, на якому знято виступ М. Хрущова в ООН восени 1960 року, має наступну адресу: http://www.youtube.com/watch?v=z9q1n4nSeTA&feature=related. Добавляємо до цієї адреси дві літери «ss» і отримуємо посилання на файл, який ми можемо зберегти: www.ssyoutube.com/watch?v=z9q1n4nSeTA&feature=related. Переходимо за цим посиланням на сайт "SaveFrom.net", обираємо той формат відео, який нам підходить й зберігаємо його на своєму комп'ютері. Отже, все достатньо просто й не потрібно встановлювати додаткові програми для завантаження відео з YouTube. 

4 коментарі:

 1. Дуже корисно і навіть вже випробувано)..дякую!

  ВідповістиВидалити
 2. Підкажіть будь-ласкадетальніше, як це робити. Щось у мене не виходить.Наперед дякую.

  ВідповістиВидалити
 3. Ігор

  У мене щось не виходить. Підкажіть будь-ласка, детальніше.

  ВідповістиВидалити
 4. Пане Ігоре, наступного разу коментарі краще залишати маючи акаунт Google, у форматі "анонім" вони не публікуються автоматично. Анонімні коментарі повинні пройти модерування. На жаль, не можу Вам пояснити чому у Вас нічого не виходить. Можливо, Ви щось невірно робите. Давайте спробуємо ще раз. Наприклад, Ви знайшли відео за ключовим словом "Ленін" під назвою "Живой Ленин", в якому зібрано разом унікальні кадри кінохроніки. Електронна адреса цього файлу є наступною: http://www.youtube.com/watch?v=nJQNMkd4t8o. Додаємо до цієї адреси дві літери ss, які вставляємо перед словом youtube у строчці яка стає наступною: www.ssyoutube.com/watch?v=nJQNMkd4t8o - клікаємо "еnter" й автоматично переходимо на сервіс Savefrom, обираємо той формат відео, який нам потрібен й завантажуємо його. Крім того, сервіс Savefrom можна інтегрувати у свій браузер й завантажувати відео одним кліком. Як інтегрувати сервсі до свого браузера, Ви зможете знайти на сайті SaveFrom. Дуже сподіваюсь, що у Вас все вийде. Успіхів!

  ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...