Цитата дня

Без прагнення до наукової роботи вчитель неминуче підпадає під владу трьох педагогічних демонів: механічності, рутинності, банальності. Він дерев’яніє, кам’яніє, опускається.
А. Дістервег

13 травня 2012 р.

Корпорація Google продовжує дивувати користувачів своїх послуг

     На цей раз відбулися зміни у сервісі "Документи". Відтепер корпорація Google надає своїм користувачам послугу "Мій диск". Тепер кожен користувач може мати під рукою "віртуальну флешку" розміром до 5 Мб. До цього диску можна завантажувати файл будь-якого формату. Збереглися також всі функції сервісу "Документи". Раніше подібну послугу надавав портал "Ukr.net". Правда, розмір диску на порталі "Ukr.net" є меншим на 1 Гб. 
     Як можна використати подібний сервіс у своїй професійній педагогічній діяльності? По-перше, можна використати функцію спільного доступу до документів. Якщо постала потреба у спільному створенні та редагуванні документа найпростіше завантажити файл на "Диск" й надати своїм колегам доступ до цього файлу. Кожен із співавторів документа зможе його редагувати незалежно від інших, отже непотрібно буде постійно пересилати документ один одному.  Особливо ця функція може зацікавити тих вчителів, які часто виступають у ролі наукових керівників учнівських дослідницьких робіт. Як відбувається цей процес без залучення Інтернету всі ми чудово знаємо. Учень приносить чорновий варіант роботи, ми його переглядаємо, робимо правки, потім віддаємо учню, він вносить відповідні правки, знову приносить роботу на перегляд і так далі. Якщо ж учень розмістить файл на "Диску" й надасть доступ до нього вчителю, останній зможе безпосередньо редагувати роботу. 
     По-друге,  копію "Диску" можна за допомогою відповідної програми розмістити на своєму комп'ютері й синхронізувати копію з оригіналом. Отже, щоб завантажити файл на "Диск" не обов'язково заходити до Інтернету, просто його можна помістити одним кліком у віртуальний відповідник на своєму комп'ютері. 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...