Цитата дня

Без прагнення до наукової роботи вчитель неминуче підпадає під владу трьох педагогічних демонів: механічності, рутинності, банальності. Він дерев’яніє, кам’яніє, опускається.
А. Дістервег

12 жовтня 2012 р.

Історія Новоодеської ЗОШ №2

Історія Новоодеської школи №2 сягає сивої давнини. В 1832 році при церковній сторожці Свято-Георгіївського храму відкрилась церковно-приходська школа. На початку ХХ ст. в Новій Одесі вже було декілька навчальних закладів, і школа колгоспної молоді в тому числі. В 1936 році відбувся перший випуск 10-го класу Новоодеської середньої школи. Директором тоді був Бондарев Семен Борисович. На відзначення 20-річчя Великої Перемоги на фасаді школи було відкрито меморіальну дошку з іменами тих, хто віддав своє життя за визволення Батьківщини від німецько-фашистських загарбників. В 1973-74 н.р. відбулась реорганізація навчального закладу, і наша школа стала середньою. Директором тоді був Андрющенко Василій Михайлович. З 1985 року директором нашої школи є Аніщенко Людмила Миколаївна.

3 коментарі:

  1. Есть ли какой-либо печатный материал об истории вашей школы? Можете им поделиться?

    ВідповістиВидалити
  2. Історія школи - це важлива частина історії повсякденості, без якої, за загальним визнанням, немає минулого. Завданням кожного вчителя суспільних дисциплін - зініціювати роботу в даному напрямку в тих школах, де до неї ще не приступали

    ВідповістиВидалити
  3. Материал очень интересный. Помогает лучше узнать историю Николаевщины.

    ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...