Цитата дня

Без прагнення до наукової роботи вчитель неминуче підпадає під владу трьох педагогічних демонів: механічності, рутинності, банальності. Він дерев’яніє, кам’яніє, опускається.
А. Дістервег

24 жовтня 2012 р.

Про зустріч з вчителями історії Доманівського району

       23 жовтня 2012 року на базі Доманівського РНВК відбулося  спільне засідання вченої та науково-методичної рад МОІППО. Основною метою спільного засідання стало обговорення питань пов'язаних з підготовкою педагогічних працівників до впровадження освітніх стандартів в умовах реформування національної системи освіти. Акцент при цьому було зроблено на викладанні суспільствознавчих дисциплін у школі. 
       В першій половині дня учасники засідання мали можливість відвідати уроки історії, етики та правознавства. Уроки були підготовлені вчителями РНВК та Доманівської ЗОШ № 2: Богданом В.В., Бондар О.В., Базаренко В.О., Пишною Л.С., Пишняк О.А., Дротенко М.О. 
         В той час як проходили відкриті уроки мені довелося зустрітися з іншими вчителями історії Доманівського району. І хоч в програмі ця зустріч була названа як тренінг, насправді за форматом це міг бути тільки виступ, адже навряд чи можна було предметно й глибоко говорити на тему використання мережевих технологій протягом 45 хвилин. Наскільки мені вдалося передати суть   методики використання мережевих технологій за такий обмежений час, можуть судити тільки вчителі, які були на зустрічі. Для мене приємною  несподіванкою стало те, що 6 учасників зустрічі мали адреси електронної пошти, а п'ятеро з них одразу приєдналися до нашої групи. Отже, я радий вітати в "наших рядах" Подорогу І.С., Куріченко Л.С., Кудіна О.М., Дунчеву С.Ю., Цехоцьку І.М. Дуже шкодую, що не зміг прочитати адресу пошти Костомахи В. Сподіваюсь, що колега напише пізніше листа вже на мою адресу. 
   Враження від Доманівського РНВК залишилися дуже приємні. Гарна сучасна школа, доброзичливі господарі, виховані учні. До речі, в стінах Доманівського  РНВК доступ до Інтернету надається на основі бездротового зв'язку (Wi-Fi). 
      Друга частина дня була проведена в стінах Богданівської ЗОШ, де педагогічний колектив школи представляв свою авторську систему історико-краєзнавчої роботи. На чолі цієї сучасної школи стоїть наш колега Поспєлов О.В. Передати враження від школи за допомогою слів неможливо, тому з дозволу Олексія Володимировича відсилаю читачів до короткого відеофільму за адресою: Фільм про Богданівську ЗОШ. Про саму ж систему історико-краєзнавчої роботи Богданівської ЗОШ можна прочитати на сторінках регіональної вікіпедії. До цієї сторінки можна перейти за наступним посиланням: Регіональна вікіпедія. Про основні результатами одного із проектів розповідає також наступна презентація: 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...