Цитата дня

Без прагнення до наукової роботи вчитель неминуче підпадає під владу трьох педагогічних демонів: механічності, рутинності, банальності. Він дерев’яніє, кам’яніє, опускається.
А. Дістервег

31 жовтня 2012 р.

Про проект "Ланцюг поколінь"

В 2013 році в Миколаївській області розпочинається реалізація проекту "Ланцюг поколінь". Автор ідеї проекту - Веліховська Алла Борисівна. В чому полягає мета й завдання проекту можна дізнатися з презентації проекту, яку підготувала Алла Борисівна. З її дозволу я розмістив презентацію на сторінках нашого сайту. Після перегляду презентації стане зрозумілим, що однією із цільових груп педагогів, які будуть залучені до реалізації проекту стануть вчителі історії. Отже, якщо у Вас виник інтерес до проекту, й Ви бажаєте взяти в ньому участь, залиште відповідний допис в коментарях. В листопаді-грудні 2012 р. планується проведення тренінгу для координаторів проекту в районах Миколаївської області та місті Миколаєві.

2 коментарі:

  1. Спасибо за сообщение. Наша школа им. К.Ф.Ольшанского постоянно ведет работу по патриотическому воспитанию. Считаю конкурс своевременным. Постараюсь принять участие вместе со своим 6- м классом. Обязательно расскажу о нем коллективу.

    ВідповістиВидалити
  2. Проект интересен и нужен для молодого поколения.

    ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...