Цитата дня

Без прагнення до наукової роботи вчитель неминуче підпадає під владу трьох педагогічних демонів: механічності, рутинності, банальності. Він дерев’яніє, кам’яніє, опускається.
А. Дістервег

2 листопада 2012 р.

На шляху до європейського дому

  Реалії сьогодення ставлять нові виклики перед суспільством. Одними  з найбільш  пріоритетних стають завдання формування толерантності, взаємопорозуміння та спвпраці між народами Європи та світу. Саме на це спрямована участь школярів Миколаївської загальноосвітньої  школи І - ІІІ ступенів №1 імені Олега Ольжича в різноманітних проектах з проблем міжнародного життя. До таких відносяться:  Всеукраїнська та регіональні конференції старшокласників "Модель ООН. Україна."(Київ, Кривий Ріг), молодіжні форуми в м. Комсомольську Полтавської області "На шляху до Європейського дому", всеукраїнське змагання старшокласників " Європа ностра", міжнародний конкурс " Безпечна Україна. Безпечна Європа. Безпечний світ."та інші. 
   Підготовка та участь учнів у подібних заходах сприяє: а) оволодінню учнями знань про міжнародні організації та їх діяльність, проблеми ,що хвилюють світову спільноту, участь та місце України в системі міжнародних відносин; б) формуванню вміння вести переговори, брати участь у дебатах, досягати консенсусу та компромісу; в)оволодінню основами дипломатичного етикету тощо.Робота в даному напрямі ведеться через  участь учнів  у гуртку "Модель ООН" ( з елементами діяльності євроклубу.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...