Цитата дня

Без прагнення до наукової роботи вчитель неминуче підпадає під владу трьох педагогічних демонів: механічності, рутинності, банальності. Він дерев’яніє, кам’яніє, опускається.
А. Дістервег

18 грудня 2012 р.

Арт - проект "Таємний світ історії. Погляд крізь віки"

Шановні колеги! Хочу поділитися з Вами результатами цікавого, на мій погляд, проекту. Всі ми знаємо, що коли наступає час декади історії в школі, ми намагаємося провести все так, щоб було цікаво і змістовно. Історичні КВК, турніри, круглі столи - всі ці форми нам відомі і широко використовуються.

Перше, про що треба подумати, це влаштування виставки учнівських робіт. Ми даємо завдання намалювати стінгазети. Я в цьому році вирішила провести невеликий експеримент і спробувала змотивувати учнів на ефективну роботу в цьому напрямку. Було оголошено початок АРТ - Проекту "Таємний світ історії. Погляд крізь віки".

Мета і завдання: створити історичний плакат на історичну тему.
Вимоги до роботи:

 • цікава тематика;
 • інформативність;
 • яскравість;
 • формат А 3.
Учні повинні були не тільки визначитись з темою, підібрати матеріал, але й мати навички роботи з фоторедактором. Працювали з матеріалами інтернету, шукали цікаві світлини, інформацію, ділилися думками, спільно робили дизайн плакатів. На мій погляд, учні з зацікавленням виконували завдання. 

Спільними зусиллями ми створили невелике портфоліо, що містить історичні плакати. Всі роботи були надруковані в форматі А3 в кольоровому варіанті і зберігаються як наочність в кабінеті історії.

Отже, до Вашої уваги матеріали Арт - Проекту "Таємний світ історії. Погляд крізь віки", створені учнями Миколаївської загальноосвітньої санаторної школи - інтернату  №4.


7 коментарів:

 1. Анно Богданівно, як завжди, вражаюча робота. Фото створених Вашими учнями плакатів дуже гарної якості. Ви користуєтеся професійним фотоапаратом?

  ВідповістиВидалити
 2. Дякую, Дмитро Леонідович! Технологія створених плакатів трохи інша. Увесь матеріал збирався по крихтах з інтернету, здебільшого шукали на просторах "Вконтакте", потім все це зводили в єдиний колаж в фотошопі, редагували в правильному форматі і роздруковували вже готові роботи на фотопапері. Учні приносили або пересилали електронною поштою матеріали а я вже все це оформлювала.

  ВідповістиВидалити
 3. Всі питання знімаються! Отже, мова йде про електронні варіанти плакатів, які за потреби можна роздрукувати. Буде час зазирніть на сервіс створення електронних стінгазет WikiWall.

  ВідповістиВидалити
 4. Дякуємо, Анна Богданівно! Таких проектів повинно бути набагато більше. Це дуже сучасно!

  ВідповістиВидалити
 5. Анно Богданівно, ваш експеримент дійсно яскравий та результативний! А можна поцікавитися де роздруковувалися матеріали і чи дорого коштує таке задоволення?

  ВідповістиВидалити
 6. оригінально!Бажаю натхнення у створенні подібних нових проектів

  ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...