Цитата дня

Без прагнення до наукової роботи вчитель неминуче підпадає під владу трьох педагогічних демонів: механічності, рутинності, банальності. Він дерев’яніє, кам’яніє, опускається.
А. Дістервег

11 січня 2013 р.

Вечір памяті до 160-річчя М. М. Аркаса.

10 січня в залі міської науково-педагогічної бібліотеки з ініціативи обласної організації Національної спілки письменників України відбувся вечір памяті до 160-річчя М.М.Аркаса. Грав оркестр "Арс-Нова", співали "Вільні козаки", Ольга Дідусенко, Олександр Сичьов, Т.Ліщинська. Заслухані повідомлення про роль Аркаса в історії Миколаївщини, окремі сторінки його діяльності(Кремінь Д.Д., Марцинковський І.Б.,Лоскутніков В.С.,Крикалова І.В., Кіпіані В.Т.,Бережний С.В., Губська Т.М. та інші. Модератором акції став Т.Кремінь. Метою заходу є популяризація імені Аркаса. Для цього учасники вечору прийняли звернення до миколаївців, в якому, відзначаючи зроблене в минулі роки, ініціювали:
*захист та охорону обєктів культури, архітектури, які мають пряме відношення до родини Аркасів(будинок М.Аркаса, леви Аркаса, будинок "Просвіти");
*реставрацію існуючого монумента та спорудження в подальшому памятника М.Аркасу;
*найменування однієї з вулиць міста іменем Миколи Аркаса;
*створення будинку-музею родини Аркасів;
*надання обласній премії імені Аркаса статусу Всеукраїнської;
*проведення культурологічного конкурсу учнівської творчості.

Прошу дану інформацію довести до відома учнів.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...