Цитата дня

Без прагнення до наукової роботи вчитель неминуче підпадає під владу трьох педагогічних демонів: механічності, рутинності, банальності. Він дерев’яніє, кам’яніє, опускається.
А. Дістервег

25 листопада 2013 р.

Конкурс на тему " Поетична історія"

   Шановні колеги, редакція газети " Історія України" запрошує вас до участі у конкурсі віршів з   історії.
     Конкурс покликаний виявити творчих і креативних педагогів та учнів в Україні, а також за її межами. На конкурс можна подавати авторські вірші, вірші-загадки, акровірші, віршовані метаграми та логогрифи,присвячені історичними термінам і поняттям,постатям і подіям, а також видатним історико-культурним пам'яткам світу. Кращі "спроби пера" будуть оприлюднені на шпальтах часопису " Історія України", а їх автори нагороджені дипломами.
 Заявки до участі у конкурсі приймаються до 1 грудня 2013 р.
Роботи надсилайте за адресою: Видавництво " Шкільний світ", редакція газети " Історія України", на конкурс " Поетична історія", вул. Тимірязевська, 2, м. Київ, 01014.
 До матеріалів необхідно додавати анкету учасника конкурсу, в якій потрібно зазначити : прізвище, ім'я , по батькові, місце роботи, посаду, домашню адресу та контактний телефон.
 E-mail : history@1veresnya.com.ua 

2 коментарі:

  1. Яким способом надсилати заявку?

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Я надсилала звичайним поштовим листом. Але Ви, мабуть, вже не встигнете. Тому спробуйте скористуватися електронною поштою. В темі листа вкажіть: НА КОНКУРС " Поетична історія" . А в листі подайте заявку і додайте вірші.

      Видалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...