Цитата дня

Без прагнення до наукової роботи вчитель неминуче підпадає під владу трьох педагогічних демонів: механічності, рутинності, банальності. Він дерев’яніє, кам’яніє, опускається.
А. Дістервег

23 листопада 2013 р.

Padlet - мережевий сервіс для створення електронної стіни

     Свого часу ми вже звертали увагу колег на мережевий сервіс WikiWall, який дозволяє будь якому користувачеві Інтернету досить швидко створити оригінальний мультимедійний продукт. Усталеної назви для цього інтернет-продукту не існує, але в більшості випадків його прийнято називати "стіною", зважаючи на поширеність подібної назви на персональних сторінках користувачів в соціальних мережах.  Мережевий сервіс Padlet http://padlet.com/призначений для створення електронної "стіни", є достатньо популярним, як в країнах Західної Європи, так і в країнах Північної Америки. З високою ефективністю у навчанні його застосовують не тільки шкільні вчителі, але й викладачі вищих навчальних закладів. 
       В чому ж полягає перевага сервісу Padlet в порівнянні з аналогічним сервісом, наприклад WikiWall? Принципи роботи подібних сервісів майже однакова, але відмінність полягає в окремих нюансах. Перша перевага - декілька режимів існування створеного вами продукту. Ви можете створювати стіну тільки для себе, або ж надати доступ до стіни окремим користувачам. За вашим бажанням стіна стане доступною для всіх користувачів Інтернету. Друга перевага - багатофункціональність управління й редагування продукту. Користувач може змінювати майже все, починаючи від стилю шрифту, й закінчуючи фоном самої стіни. Стіна може стати навіть сховищем для файлів.  
     Методичних варіантів використання цього сервісу в процесі навчання історії може бути рівно стільки ж, скільки завдань вчитель поставить перед собою й своїми учнями. Якщо у вас є можливість використовувати проектор на уроці, попередньо ви можете створити стіну, як мультимедійний опорний конспект. Створення стіни учнем - оригінальний варіант виконання домашнього завдання. Найкраще ж, цей сервіс підходить для організації кооперативної діяльності учнів, як на уроці, так й в позаурочний час. Пропоную провести мозковий штурм з цього питання. Просто перейдіть за посиланням й двічі клікніть в будь якому місці стіни та залиште свою думку: http://padlet.com/wall/dnoj7y3fl 

2 коментарі:

  1. Просто чудовий сервіс!Дякую за те, що Ви нас ознайомили з його можливостями. Раніше я про нього лише читала, тепер же побачила, як він працює.

    ВідповістиВидалити
  2. Я починав користуватися цією програмою, коли вона називалася Wallwisher. Продовжую використовувати її на парах.
    Необмежені можливості.
    http://padlet.com/vecttra/1s2weajuusb8

    ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...