Цитата дня

Без прагнення до наукової роботи вчитель неминуче підпадає під владу трьох педагогічних демонів: механічності, рутинності, банальності. Він дерев’яніє, кам’яніє, опускається.
А. Дістервег

16 квітня 2014 р.

Електронний ресурс "Де починаються права людини": уроки історії та сучасні підходи

           
 
9 січня в в Науково-методичному центрі м. Миколаєва відбувся тренінг, на якому було представлено посібник "Де починаються права людини: уроки історії і сучасні підходи". 
Посібник складається із десяти навчальних модулів, історичних нарисів Михайла Тяглого та аналізу кейсів з прав людини Сергія Бурова, підбірки біографій свідків, чиї інтерв’ю використані у навчальних модулях, словника ключових понять і термінів, та переліку рекомендованої  літератури з тем. Посібник має гриф «схвалено» для використання в загальноосвітніх навчальних закладах Міністерства освіти і науки України. 
Тепер матеріали посібника у вигляді електронного ресурсу доступні всім бажаючим за адресою: Посилання на електронний ресурсТакож, у пункті меню «Тренінг» можна побачити відео з тренінгу тренерів, який відбувся 22-24 листопада 2013 року у Києві.  Представлений один тренінговий блок Олександра Войтенка, лекція Михайла Тяглого з порівняльного аналізу порушень прав людини у нацистській Німеччині та сталінському СРСР та відповіді Романа Романова про сучасний стан прав людини в Україні. Про саму ідею й задум авторів проекту розповів О. Войтенко

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...