Цитата дня

Без прагнення до наукової роботи вчитель неминуче підпадає під владу трьох педагогічних демонів: механічності, рутинності, банальності. Він дерев’яніє, кам’яніє, опускається.
А. Дістервег

7 травня 2015 р.

Emaze - сервіс для створення дивовижних презентацій

Emaze - представник нового покоління сервісів для створення презентацій, побудованих на використанні принципів хмарних технологій. У назві сервісу обігрується анлійський прикметник "amazing", який перекладається як дивовижний. Для того, щоб продемонструвати переваги сервісу Emaze, його розробники задають користувачам просте питання: "У чому полягають переваги Emaze у порівнянні з офісною програмою Microsoft Power Point?". На їхню думку ці переваги полягають у наступному:
1. Створення, збереження, редагування і доступ до презентацій з будь якого пристрою. Emaze працює на принципах хмарної технології. 
2. Використання великої кількості готових шаблонів. 
3. Стильний дизайн і наявність трьохвимірних ефектів. 
4. Збереження і перегляд готового продукту на своєму пристрої: комп'ютері, планшеті. Для цього на пристрій просто потрібно завантажити відповідну програму-переглядач. 
5. Перетворення презентацій формату Power Point у формат Emaze-презентацій. 
Зрозуміло, що можна тільки достатньо умовно говорити про переваги сервісу Emaze над Power Point, оскільки хмарне середовище Microsoft OneDrive дозволяє створювати, зберігати й редагувати презентації теж у режимі онлайн. Проте, що, дійсно, не відняти у презентацій Emaze - неповторний дизайн. Також цікавим інструментом в управлінні показом Emaze-презентацій є можливість керувати відтворенням презентації голосовими командами. Який вигляд буде мати презентація Emaze із трьохвимірними ефектами, можна ознайомитися із наступного прикладу:  
Powered by emaze

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...