Цитата дня

Без прагнення до наукової роботи вчитель неминуче підпадає під владу трьох педагогічних демонів: механічності, рутинності, банальності. Він дерев’яніє, кам’яніє, опускається.
А. Дістервег

23 листопада 2015 р.

Пропозиція від Видавничої групи "Основа"


Результат пошуку зображень за запитом "Видавнича група Основа"    Цього року Укрпошта знову підвищила вартість своїх послуг на 60 %. Видавнича група «Основа», розуміючи вкрай складну фінансову ситуацію, що склалась у більшості читачів, взяла на себе безкоштовне оформлення передплати.  Так, якщо за катологом Укрпошти вартість передплати на журнал «Історія та правознавство»  на 6 міс. становить 250 грн., то передплата у видавництві обійдеться Вам у 180 грн.  А передплата журналу  з книжковим додатком вартістю на пошті у 300 грн. коштуватиме Вам 225 грн. Журнал «Історія та правознавство. Позакласна робота» замість 110 грн. коштує 105 грн.

   Щоб оформити паперову передплату на 6 місяців  (можна і на 12, бо ця пільга діє лише до 1 грудня 2016 р.), необхідно:
  1. Для тих, кому це зручно, оформити на сайті передплату скетч-картки (це як поповнення мобільного) на зазначену вище вартість. Активізація картки можлива також на сайті.
  2. Для тих, хто не має такої можливості, зателефонуйте на безкоштовною «гарячу лінію» 0800-505-212 або мобільним Київстар 067-572-30-37 і до Вас перетелефонують.
  3. Скетч-картка надійде поштою + доставка 12 грн.
  4. Отримавши картку, витріть штрих-код і обов’язково зателефофнуйте на «гарячу лінію», щоб активізувати картку, до 1 грудня 2016 р. Також Вам належить повідомити свою поштову адресу.
  5. Таким чином, не треба стояти в черзі в Укрпошті, оформлювати квитанції та переплачувати за підписку. 
  6. Ви можете об’єднатися з Вашими колегами і замовити необмежене число скетч-карток.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...